pause
kayitlarimiz-kapandi1

Duyuru ve Haberlerimiz

DERSHANEDE TEOG YOĞUN PROGRAMI HIZLA DEVAM EDİYOR..

"Sonuca gitmek için önce iyi bir plan ve program gerekir." Plan ve Programımız hazır, onunla yatıp, onunla kalkıyoruz. Öğrencilerimiz "BİZDEN SELAM OLSUN TEOG SINAVINA" diyorlar..

Detay İçin Tıklayınız

PORTAL VELİ HESABI GÜNCELLEMESİ

PORTAL VELİ HESABI GÜNCELLEMESİ Sayın velimiz, dershane eğitim portalı VELİ HESABINIZIN aktif olabilmesi için T.C Kimlik numaranızı güncellemeniz gerekmektedir. Güncelleme işlemi için, öğrenci hesabınıza veya size iletilen geçici kullanıcı adı ve parola ile veli hesabınıza giriş yapınız. Portala, anasayfanın sol tarafındaki eğitim portalı kısmından yada http://portal.nesibeaydin.k12.tr adresinden ulaşabilirsiniz. (Not: Geçici VELİ KULLANICI ADINIZ VE PAROLASI, portala kayıtlı veli cep telefon numarasının önüne 1 sayısı eklenerek elde edilen 11 haneli sayıdır.)

YİNE 4 x 4 YENİDEN 4 x 4

Yeniden 4x4 yolunda sizleri konferans salonuna bekliyoruz. LÜTFEN İDAREDEKİ LASTİK İZLERİNİ TAKİP EDİNİZ..

Detay İçin Tıklayınız

8. sınıf Öğrencilerine Ödül Çikolata

8. sınıf Öğrencilerine Ödül Çikolata 02 Kasım 2013 Cumartesi günü 1. Aylık Ödevini tam yapan 8. sınıf öğrencilerimize ödül çikolataları dağıtıldı, öğretmenleriyle beraber bir ağız tatlanması yaşadılar.

Ortaöğretime Geçiş Denemesi

Ortaöğretime Geçiş Denemesi 4 Ekim Cuma günü 8. Sınıflara Ortaöğretime Geçiş Denemesinin ilk uygulamasını yaptık. Böylece öğrencilerimizin Kasım ayının son haftasında girecekleri ‘’Genel Merkezi Sınav ‘’ için ilk adımı atmış olduk.

6. 7. ve 9. Sınıflar Aylık Ödevleri

6. 7. ve 9. Sınıflar Aylık Ödevleri 5 Ekim Cumartesi günü dağıtıldı. 8. Sınıfların Ödev Kontrolü 9 Kasım, 6 ve 7.Sınıfların Ödev kontrolü 30 Kasım, 9. Sınıfların Ödev kontrolü ise 7 Aralık günü yapılacaktır.

LYS - YGS Grupları Aylık Ödevleri

LYS - YGS Grupları Aylık Ödevleri Mezun sınıflara 24 Eylülde dağıtılan Aylık Ödevler 26 Kasım, 12.Sınıflara 15 Eylülde dağıtılan Aylık Ödevler 2 Kasım, 11.Sınıflara 5 Ekimde dağıtılan Aylık Ödevler 30 Kasım ve 10.Sınıflara 5 Ekimde dağıtılan Aylık Ödevler ise 7 Aralık günü kontrol edilecektir.

Problem Çözüm Saatleri

Problem Çözüm Saatleri Hey Siz!!! Geleceğin doktorları, öğretmenleri, pilotları, mimarları, sanatçıları!!! Bu hayallere ulaşmak için lütfen PÇ saatlerini kullanın. Unutmadan; bazen kendinizi sorulara o kadar kaptırıyorsunuz ki, sorularınızı heyecanlı ve yüksek sesle sorabiliyorsunuz. Lütfen bu duruma biraz daha dikkat edin.

Mirkan Aydın - Dershanelerin Kapatılmasına İlişkin Basın Bülteni

Dershanelerin kapanması konusunda Kurucumuz ve Angiad Genel Sekteri Sayın Mirkan Aydın'dan basın bülteni.

Tamamını okumak için tıklayınız...

Mirkan Aydın Dünya Gazetesi Röportajı

Dershanelerin kapanması konusunda kurucumuz Mirkan Aydın önemli mesajlar verdi.

Tamamını okumak için tıklayınız...

Üniversitelere yerleştirme Listemiz

Üniversitelere giriş sınavında, tarihi bir başarı elde eden öğrencilerimizin ayrıntılı listesini veriyoruz!

Tam liste için tıklayınız...

YURT DIŞI YAZ OKULLARI

Yabancı Dil Eğitimi ve kültürüne büyük ölçüde katkı sağladığını düşündüğümüz yurtdışı yaz okulları ile ilgili duyurumuz için tıklayınız

Detay için tıklayınız...

Liselere Yerleştirme Listemiz

SBS Sınavında birbirinden güzel dereceler alan öğrencilerimizin tam listesini sizlerle paylaşıyoruz.

Tam Liste için tıklayınız...
okul_logo bosluk anaokulu_logo bosluk akademi_logo bosluk yayinevi_logo
Scroll to Top